Przejdź do treści

O FIRMIE

Nasza firma istnieje na rynku usług metrologicznych od 2019 , jednakże kadra która ją tworzy posiada wieloletnie doświadczenie w branży wagarskiej w przemyśle i laboratorium.

Autoryzowany serwis i regionany dystrybutor wag firmy RADWAG.

Założycielem firmy jest osoba z wieloletnią praktyką zdobytą podczas 16 letniej pracy (na stanowisku: przedstawiciela technicznego, doradcy handlowego, specjalisty ds. pomiarów w Akredytowanym Laboratorium Pomiarowym oraz kierownika biura handlowego) w największej polskiej firmie produkującej wagi elektroniczne.


Sprawdzamy się jako rzetelny i wiarygodny partner w biznesie, obsługujemy największe firmy z branży spożywczej i technologicznej na Pomorzu Zachodnim. Posiadamy profesjonalny serwis, który zajmuje się wzorcowaniem (kalibracją) wag, okresowymi kontrolami metrologicznymi oraz legalizacjami wag, które wykonujemy przy udziale Inspektorów Urzędu Miar.


Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu wag – głównie w zakładach produkcyjnych, związanych z produkcją przemysłową oraz spożywczą. Nasze prace wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, BRC, HACCP, sanitarnymi oraz metrologicznymi. Współpracujemy z największym producentem wag w Polsce- firmą RADWAG .


Dysponujemy zapleczem technicznym (przyrządy, wzorce masy) oraz merytorycznym niezbędnym do realizacji powierzonych zadań w powyższym zakresie.
Zapewniamy dostęp do części zamiennych i dokumentacji technicznej wag elektronicznych głównie produkcji RADWAG, ale też innych wiodących producentów.


Nasze stany magazynowe części zamiennych pozwalają zachować ciągłość i płynność zleconych prac serwisowych.


Wykonywane sprawdzenia podczas przeglądów technicznych i legalizacji w obecności Inspektora Okręgowego Urzędu Miar, odpowiadają obowiązującym przepisom stosowanym m. in. przez Główny Urząd Miar podczas wykonywania legalizacji.